Cena prací
Ukázky prací
Vizitka

Modelování 3D budov pro Google Earth

Co je Google Earth

Aplikace Google Earth umožňuje prostřednictvím virtuálního glóbusu cestovat po celém světě a prohlížet si satelitní snímky, mapy, terén, 3D budovy a další. Díky bohatému geografickému obsahu aplikace Google Earth máte k dispozici realističtější zobrazení světa. Můžete přelétnout na své oblíbené místo, hledat firmy a dokonce projíždět trasy. Je to jen na vás.

Stáhněte si Google Earth

Proč mít stavbu v Google Earth

Internet je již hodně rozšířený a hodně lidí (potenciálních zákazníků) hledá právě na internetu. Google Earth je působivá aplikace a je zdarma. Nabízí prohlížet celou Zemi (a nejen ji) a Vaše sídlo může být v této jinak ploché kouli, zobrazeno tak jak ve skutečnosti vypadá. Na každou 3D stavbu lze kliknout a nechat si o ní zobrazit údaje, což je reklama.

Co je potřeba pro vytvoření modelu

Snažíme se o to, aby byl model vložený do Google Earth co nejvíce podobný svému originálu. Proto při nanášení textur na čistý 3D model používáme reálné textury i za cenu velkých retuší, kdy celé plochy kryjí stromy a jiná zeleň, auta nebo jiné stavby.


Pro dosažení co nejlepších výsledků tedy Vaši stavbu přijedeme vyfotit a zaměřit. Ideální počasí pro fotografování je sucho a mírně pod mrakem tak, aby na budově nebyly stíny od okolních objektů a ani stíny vlastní (např. stín přístavby nebo ostění oken a dveří).

Cena je individuální

U jednotlivých malých a jednoduchých staveb (kubus – 4 až 6 fasád) je cena už od 2000,-Kč

Cena fotorealistického modelu je stanovena podle :

Při vytváření 3D modelu musí být dodržována „kritéria přijetí do vrstvy fotorealistických, prostorově zobrazených budov v aplikaci Google Earth“ :

Ukázky prací

(pokud máte nainstalováno Google Earth, klikněte na vybranou stavbu a soubor, který se pod ním skrývá otevřete v Google Earth) ukázka 1 ukázka 2 ukázka 3 ukázka 4 ukázka 5 ukázka 6

Rozpracované koncepty

koncepty koncepty koncepty koncepty

Vizitka

Zobrazit vizitku (v novém okně)